منطقه هفت

 

​بیانیه حریم خصوصی شهرداری شیراز

 
در بیانیه حفظ حریم خصوصی تشریح می کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این پایگاه اینترنتی در اختیارمان قرار می دهیم ، استفاده و از آن ها حفاظت می کنیم. ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می کنیم. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت تان را آشکار کند می توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می شود. درهرحال تعهدات و مسئولیت های ما محدود به توانایی ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت. ممکن است در آینده تغییرات در این سند اعمال شود. شما می توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی ما مطلع شوید.

چه اطلاعاتی را گردآوری می کنیم؟
ما ممکن است این اطلاعات را از شما بگیریم
اطلاعات شخصی
اطلاعات تماس از جمله تلفن، آدرس و آدرس نامه الکترونیک
اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه ی اطلاع رسانی

اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از شهروندان با اطلاعاتی که میگیریم چه می کنیم؟
ما از این اطلاعات برای خدمات الکترونیک و شناخت نیازهای شما و حل مشکلات شهری و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می کنیم.به طورخاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف ها استفاده می کنیم.
 
 ایجاد بانک اطلاعاتی شهروندی
استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه ی ارائه ی آن ها
ارائه ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات امنیت اطلاعات
 ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه های لازم استفاده مکنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری  می کنیم، حفظ شود.

لینک به سایت های دیگر
سایت ما ممکن است به سایت های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک ها از سایت ما خارج می شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت ها کنترل نداریم. درباره این سایت ها شما باید به بیانیه حریم خصوصی آن ها مراجعه کنید.

کنترل اطلاعات شخصی شما
ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی دهیم، مگراینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

تغییرات دراین بیانیه
شهرداری شیراز ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک های شهروندان و شهرداری به روز رسانی کند.
 

منبع : پورتال اصلی شهرداری شیراز
۱۹۶۹۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است

سامانه ها
پیوندها
نشانی
بلوار فرصت شیرازی ابتدای خیابان ساحلی ایستگاه شماره 7 آتش نشانی
37240091-37242780-37220077
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۹/۱۴