کاشت درخت مقابل منزل با ارسال پیامک به شهرداری منطقه هفت

 
شهردار منطقه هفت گفت: شهروندان ساکن در محدوده منطقه هفت با ارسال عدد یک به شماره 30004080100600 در قالب طرح کاشت درخت با هم و برای هم مقابل خانه هایشان درخت کاشته می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی در خصوص اجرای طرح کاشت درخت با هم و برای هم، افزود: در راستای افزایش سرانه فضای سبز و حفظ زیبایی و همچنین با توجه به افزایش آلودگی ها در شهر ها این طرح در این منطقه اجرا شد.
وی ارائه نهال و درختان مثمر مانند سرو ناز، نارنج، زیتون تلخ، توت، اقاقیا و نارون در این طرح رایگان دانست و افزود: بعد از ارسال پیامک به سامانه، کارشناسان به محل مراجعه کرده و تمام مراحل کاشت را انجام می‌دهند و فقط شهروندان وظیفه نگهداری از درخت را بر عهده دارند و در این طرح انتخاب درخت از بین درختان سازگار با منطقه با سلیقه شهروندان کاشته خواهد شد.
معصومی تصریح کرد: این طرح همزمان با روز درختکاری اجرا شده است و تاکنون تعداد 250 پیامک ارسال گردیده که به 200 پیامک رسیدگی و نسبت به کاشت درختان درخواستی اقدام شده است.
شهردار منطقه هفت ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و همچنین شهر شیراز و با توجه به توسعه های مقامات زیربط در جهت رعایت بهداشت عمومی، شهروندان می توانند بدون مراجعه و تنها با ارسال یک پیامک علاوه بر اینکه منطقه را از وجود فضاهای خالی قابل کاشت درخت در محدوده سکونت خود مطلع می‌کنند در توسعه و توزیع فضای سبز نیز مشارکت داشته باشند.۱۳۹۹/۰۲/۲۵
منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
تعداد بازدیدها : ۸۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss