توزیع نهال رایگان در بین شهروندان‌ ساکن در منطقه‌ هفت

به مناسبت روز درختکاری و در راستای توسعه و حفظ فضاهای شهری و خصوصی در بین شهروندان ساکن در منطقه هفت، نهال به صورت رایگان توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی شهردای منطقه هفت سعید معصومی افزود: با توجه به تاکید جناب آقای مهندس اسکندرپور شهردار محترم شیراز برای توسعه درختکاری در سطح شهر شیراز، بیش از ۵ هزار اصله درخت مثمر و غیر مثمر از 12 اسفند ماه تا 15 اسفند در بین شهروندان ساکن در منطقه هفت به صورت رایگان توزیع شد که نقش به‌سزایی در تأمین سرانه فضای سبز خواهد داشت.
وی ادامه داد: درختان توزیع شده از گونه‌های مقاوم و سازگار با اقلیم منطقه شامل سرو و مرکبات بوده است و از شهروندان درخواست داریم طبق اصول و دستورالعملی که در زمان دریافت نهال توسط کارشناسان بیان شده است به کاشت صحیح درختان در سطح منطقه اقدام کنند و در حفظ و نگهداری فضای سبز در سطح شهر کوشا باشند.
معصومی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در خصوص درختکاری در سطح منطقه هفت، گفت: اقدامات بسیار خوبی در این خصوص در ارتفاعات، پارک ها و میادین در سطح منطقه هفت انجام گرفته است و امیدواریم با همکاری و همراهی شهروندان بتوانیم سرانه فضای سبز در این منطقه را افزایش دهیم.

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۵۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است