بازدید شهردار منطقه هفت از سطح منطقه پس از بارش اولین باران پاییزی

بازدید شهردار منطقه هفت از سطح منطقه پس از بارش اولین باران پاییزی
شهردار منطقه هفت به همراه معاون خدمات شهری و معاون فنی و عمرانی و تعدادی از مسوولان و کارشناسان پس از باراش رحمت الهی از سطح منطقه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی در بازدید از پروژه های در حال احداث و همچنین مکان هایی که در بارش اخیر آب گرفتگی ایجاد شده بود، افزود: با توجه به میزان بارش رحمت الهی در دو روز گذشته در شهر شیراز خوشبختانه مشکل خاصی در سطح منطقه به وجود نیامد و در چند نقطه نیز با حضور به موقع نیروهای اجرایی رفع گردید.
وی ادامه داد: نقاطی که در بارش اخیر آبگرفتگی ایجاد شد شناسایی و اقدامات لازم جهت رفع آن در حال انجام است.
معصومی گفت: یکی از دلایل آب گرفتگی ها در سطح منطقه هفت عدم توجه برخی از شهروندان و گذاشتن زباله در خارج از ساعت زباله گیری در معابر است که با شروع بارندگی باعث گرفتگی جداول و جاری شدن آب می شود که از شهروندان تقاضا داریم در ساعت و روز اعلام شده زباله های خود را در کوچه جهت بارگیری قرار دهند.
معصومی در بازدید از پروژه های در حال احداث سطح منطقه نیز ضمن بررسی و تاکید در خصوص تسریع در اجرا و تکمیل تمامی پروژه های عمرانی افزود: در سطح منطقه هفت پروژه های بسیار زیادی اعم از احداث فاز دوم بولوار مولوی، منظر فضای سبز بولوار خلیج فارس، لایروبی رودخانه خشک، بهسازی مجموعه تاریخی قصر ابونصر و برم دلک، لوله گذاری در جهت هدایت آبهای سطحی، احداث پارک نصرآباد و حسین آباد سر تل و ... در حال احداث است که تلاش کردیم در احداث تمامی پروژه ها کیفیت مد نظر و در اولویت قرار گیرد.

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است