آمادگی کامل نیروهای اجرایی با بارش اولین باران پاییزی

آمادگی کامل نیروهای اجرایی با بارش اولین باران پاییزی
شهردار منطقه هفت گفت: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی نسبت به بارش اولین باران پاییزی نیروهای اجرایی شهرداری منطقه ۷ به صورت آماده باش در آمدند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی با بیان این مطلب که از ابتدای امسال اقدامات لازم در خصوص لایروبی جداول روباز و روبسته در سطح منطقه انجام شده است، ادامه داد: در شهرداری منطقه هفت در خصوص مواجهه با حوادث طبیعی و غیر مترقبه کلیه تجهیزات، نیروها و ماشین آلات شهرداری منطقه هفت در آمادگی کامل هستند.
وی ادامه داد: در این خصوص در نیمه دوم آبان ماه مانور آمادگی مدیریت بحران با هدف آمادگی نیروهای انسانی و سنجش نقاط ضعف و قوت ماشین‌آلات منطقه در مواقع بحرانی نیز برگزار شد.
این مقام مسوول ادامه داد: اجرای بیش از 2 هزار متر طول جدول و کانیوا جهت هدایت آب های سطحی، نصب 130 عدد دال بتونی، نصب 20 عدد دریچه بازدید کامپوزیت، جابجایی 86 عدد دال های شکسته و ساخت پل فلزی، تعمیر و ساخت دریچه منهول،لایروبی 4 کیلومتر و خاکبرداری بیش از 700 هزار متر مکعب از مسیر رودخانه خشک، از اقدامات انجام گرفته برای مقابله با آب گرفتگی های احتمالی در فصل بارندگی است.

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۵۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است