بازدید میدانی رئیس و عضو شورای اسلامی شهر شیراز از سطح منطقه هفت

  رئیس و عضو شورای اسلامی شهر شیراز از سطح منطقه هفت بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت موسوی رییس شورای اسلامی شهر شیراز، قائدی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ترافیک و ناظر شورا در منطقه هفت به همراه معصومی شهردار و معاونین منطقه هفت از پروژه های منطقه از جمله احداث گوراب، پارک کوچه 28 نصرآباد، بولوار مولوی و منظر فضای سبز بولوار خلیج فارس بازدید کردند.
موسوی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از اجرای طرح آبخیزداری در ارتفاعات نصرآباد افزود: این پروژه به منظور جلوگیری از حوادث طبیعی به صورت مشخص سیل و با کمترین هزینه اجرا شده است که با اجرای این پروژه امیدواریم دیگر شاهد حوادث ناگواری همچون سنوات گذشته در این مسیر نباشیم.
وی ادامه داد: در حاشیه این پروژه نیز اقداماتی بسیار خوبی انجام گرفته است که می تواند مجموعه ای باشد برای تفریح و گردش و همچنین تقویت سلامت جسمی و روحی شهروندان و این پروژه می تواند یکی از کارهای ارزشمند این دوره شورا و شهرداری منسوب شود.
موسوی در بازدید از پروژه بولوار مولوی تصریح کرد: این پروژه یکی از کارهای بزرگی است که در سطح منطقه هفت در حال انجام می باشد و یک سری مشکلاتی نیز در خصوص تملک در مسیر این بولوار وجود دارد که با درایت و پیگیری های شهردار محترم شیراز و همچنین مجموعه منطقه هفت به زودی این مشکلات هم مرتفع خواهد شد و با اتمام این پروژه هموطنانی که از جنوب قصد عبور از شهر شیراز دارند می توانند از این کمربندی به جای اینکه در ترافیک مرکز شهر گرفتار شوند غرب و شرق شیراز را طی کنند و به مقصد خودشان برسند.
قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل ترافیک و ناظر شورا در منطقه هفت نیز در این بازدید گفت: با توجه به شرایط خاص و الحاق شدن تعدادی از روستا ها به منطقه هفت بافت این منطقه یک بافت روستایی است و زمانی که شکل گرفته پیش بینی های لازم برای امکانات و مسائل رفاهی و تفریحی شهروندان دیده نشده و این امر کار را برای همکاران در مجموعه شهرداری سخت تر می کند و باید توجه و نگاه ویژه ای به این مناطق شود.
قائدی در بازدید از پروژه بولوار مولوی گفت: پروژه بولوار مولوی با توجه به اینکه شرق شیراز را به شمال شیراز  متصل می کند بسیار حائز اهمیت است و می تواند نقش یک شریانی به صورت رینگ کمربندی داشته باشد و شهروندان می توانند طی مسافت کوتاهی به بولوار نصر و سپس از طریق بولوار رسول اعظم به دروازه قرآن برسند و این پروژه مطلبد که شهروندان عزیز ساکن در منطقه جهت تملک مسیر شهرداری را یاری کنند و مجموعه شهرداری نیز نگاه ویژه ای در اتمام آن داشته باشد.
قائدی افزود: از پروژه های شاخص در منطقه هفت می توان به پارک ورزشی مولوی و زورخانه سهل آباد اشاره کرد که امیدواریم با تمهیدات لازم مجموعه شهرداری به زودی اقدامات لازم برای کلنگ زنی آن انجام گیرد و تقدیم شهروندان گردد.
معصومی شهردار منطقه هفت نیز افزود: قطعا بازدید و پیگیری های شورای اسلامی شهر شیراز و همچنین شهردار محترم از پروژه های مناطق یازده گانه خصوصا منطقه هفت به تسریع این پروژه ها و همچنین ارائه خدمات بهتر به شهروندان کمک می کند و امیدواریم بتوانیم با اجرای پروژه های بهتر و شاخص در رفع نیازهای شهر و شهروندان گام برداریم.
وی گفت: در اجرای پروژه ها رعایت کیفیت خیلی برای ما اهمیت دارد و امیدواریم با تلاش مستمر مجموعه شهرداری پروژه های سطح منطقه هفت هر چه سریع تر به بهره برداری برسد و در کیفیت زندگی شهروندان نیز اثر گذار باشد.
 
 
 
 

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۶۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است