رهاسازی پساب های خانگی باعث نارضایتی برخی از شهروندان و تخریب آسفالت معابر شده است

رهاسازی پساب های خانگی باعث نارضایتی برخی از شهروندان و تخریب آسفالت معابر شده است
شهردار منطقه هفت گفت: رهاسازی پساب های خانگی در معابر و کوچه ها توسط برخی از شهروندان باعث ایجاد نارضایتی و تخریب آسفالت در این مسیرها شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی افزود: متاسفانه برخی از شهروندان با رعایت نکردن بهداشت عمومی و رها سازی پساب خانگی، علاوه بر ایجاد مشکلات برای شهروندان باعث تخریب آسفالت و معابر و ایجاد بوی نانطبوع در کوچه ها و معابر شده است.
شهردار منطقه هفت ادامه داد: در سال 98 به منظور بهسازی معابر و رفع مشکل آب گرفتگی ها 2805 متر طول عملیات لوله گذاری دفع آبهای سطحی در سطح منطقه انجام شده است.
این مقام مسوول  با بیان این مطلب که این اقدامات پس از شناسایی نقاط آبگیر در مواقع بارندگی به منظور دفع آبهای سطحی انجام شده است، ادامه داد: در بولوار اتحاد 704 متر، کانال اراضی شکاری 140 متر، کوچه شهید اسکندری وزیرآباد 80 متر، کوچه شهید صیاد جمشیدی در محله سهل آباد 260 متر، بولوار شهید سادات 360متر، کوچه 35 نصر شرقی 360 متر و بولوار ولایت 230 متر لوله گذاری انجام شده است و ادامه مسیر در بولوار ولایت با توجه به تخصیص مجدد و اخذ پیمانکار به زودی انجام خواهد شد.
معصومی ادامه داد: رهاسازی فاضلاب خانگی در کوچه و خیابان‌های شهر یکی از معضلاتی است که متاسفانه در بعضی از محلات شاهد آن هستیم و برخی از شهروندان حقوق دیگران را زیر پا دگذاشته و اقدام به رهاسازی فاضلاب‌های خانگی خود در معابر عمومی می کنند که امیدواریم با رعایت بهداشت عمومی و عدم رهاسازی پساب خانگی در جدوال و معابر از ایجاد مشکلات جلوگیری نمایند.

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۱۰۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است