اجرای عملیات آسفالت در سطح منطقه هفت شهرداری شیراز

اجرای عملیات آسفالت در سطح منطقه هفت شهرداری شیراز
شهردار منطقه هفت از اجرای عملیات آسفالت در سطح منطقه هفت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی افزود: عملیات آسفالت ریزی در تمامی معابر اصلی و فرعی در قالب آسفالت ریزی اساسی و با توجه به در نظر گرفتن فصول سال انجام می گیرد.
این مقام مسوول ادامه داد: در سال گذشته با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر و همچنین دستورات و تاکیدات شهردار محترم شیراز، 25 هزار و 300  متر مربع از سطح معابر اصلی و فرعی منطقه هفت با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال با هدف تأمین رفاه و آسایش شهروندان، تسهیل در تردد وسایط نقلیه و ساماندهی و بهسازی معابر شهری با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری انجام شده است.
معصومی از اجرای عملیات آسفالت در سال جاری خبر داد و گفت: در سال جاری در بخش زیر سازی، لکه گیری و روکش آسفالت 55 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده که از ابتدای سال تاکنون 12 هزار و 500 متر مربع از سطح معابر منطقه هفت آسفالت شده است.
معصومی از عملیات آسفالت در بولوار نصر شرقی ابتدای ماه فیروزان( برم دلک) و 24 متری شهرک فضای سبز خبر داد و گفت: به منظور رفاه، آسایش و همچنین سهولت در ایمنی تردد شهروندان و ایمن سازی و بهسازی معابر توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه عملیات زیر سازی و آسفالت بولوار نصر شرقی به مساحت 2 هزار و پانصد متر مربع  و 24 متری شهرک فضای سبز با مساحت 6 هزار متر مربع در حال اجرا می باشد.
 
 

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۳۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است