جشنواره نقاشی دیواری توسط شهرداری منطقه هفت برگزار شد

جشنواره نقاشی دیواری توسط شهرداری منطقه هفت برگزار شد
جشنواره نقاشی دیواری با موضوع گل و مرغ در بوستان پرواز توسط شهرداری منطقه هفت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، سعید معصومی برگزاری این جشنواره را فرصتی برای هنرمندان و شهروندان برشمرد و افزود: این جشنواره با توجه به سیاست شهرداری منطقه هفت در زیبا سازی ، زشتی زدایی از جداره های مهم شهری و تلطیف فضای بوستان ها و  همچنین زمینه شکل گیری آثار هنری و ماندگار از سوی هنرمندان و شهروندان با موضوع گل و مرغ  برگزار شده است.
 شهردار منطقه هفت تصریح کرد: این جشنواره با هدف اشاعه فرهنگ زیبا شناختی و ارتقاء سواد بصری در اقشار جامعه، حفظ تولید و به جریان انداختن موضوع نقاشی های دیواری اصیل ایرانی در شهر، تشویق و ترغیب شهروندان، انتقال مفاهیم و پیام های ارزشی از طریق هنر و جذب ایده ها و طرح های خلاق در موضوع نقاشی دیواری برگزار شده است.
 وی با بیان این مطلب که جشنواره نقاشی دیواری در دو بخش طراحی و کارگاه نقاشی دیواری برگزار شده است، ادامه داد: جشنواره گل و مرغ در بوستان پرواز  در بولوار شهید مدرس در  26 قاب 5 مترمربع به متراژ  جمعا" 130 متر مربع با 35 شرکت کننده برگزار شد.
شهردار منطقه هفت افزود:
به نفر  اول مبلغ10 میلیون ریال، نفر دوم 7 میلیون ریال و نفر سوم مبلغ 5 میلیون ریال نیز به عنوان نفرات برتر  و همچنین  به نفرات بعد یک‌میلیون پانصد هزار ریال جهت شرکت در این جشنواره تعلق خواهد گرفت
اسامی داوران جشنواره :
1-استاد علیرضا پیشاهنگ    2- استاد حمید رضا رفعتی   3- استاد مهسا روستا
مجری جشنواره :
سید رحیم سجادی (از اساتید هنر نقاشی )

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۲۰۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است