آمادگی شهرداری منطقه هفت برای بارش برف و باران

شهردار منطقه هفت:
آمادگی شهرداری منطقه هفت برای بارش برف و باران
با توجه به هشدارهای هواشناسی در خصوص بارش برف و باران، شهردار منطقه هفت از آمادگی نیروهای اجرایی و استقرار ماشین آلات برای رفع لغزندگی و بازگشایی معابر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی در مانور آمادگی نیروهای اجرایی این منطقه افزود: با توجه به آغاز بارش برف و باران از ساعات ابتدایی امروز، نیروهای اجرایی منطقه با تجهیزات کامل آماده مقابله با آبگرفتگی های احتمالی و رفع لغزندگی در سطح معابر هستند.
وی ادامه داد: همزمان با بارش باران و برف نیروهای اجرایی در سطح منطقه حضور یافتند و انشاءلله مشکل خاصی  شاهد نخواهیم بود.
شهردار منطقه هفت ادامه داد: لایروبی و پاکسازی کانال های سطح شهر در چند ماه اخیر در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری منطقه قرار گرفته است و تمامی کانال های سطح منطقه لایروبی و پاکسازی شده اند.
شهردار منطقه هفت گفت: ماشین آلات آماده باش در سطح منطقه شامل وانت جهت انتقال شن و نمک،کامیون، نیسان نمک پاش، بابکت ،پیکاپ برفروب، اره موتوری و کیسه شن، نمک... در سطح منطقه مستقر و آماده استفاده در مواقع مورد نیاز هستند.
معصومی در پایان از شهروندان در خواست کرد همزمان با رعایت نکات ایمنی و همکاری با عوامل شهرداری در مواقع لزوم، در صورت بروز هرگونه مشکل در محلات، موضوع را از طریق شماره تماس 137 اطلاع دهند تا نیروهای شهرداری نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۱۳۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است