اجرای طرح های هندسی ترافیکی در سطح منطقه هفت

شهردار منطقه هفت:
اجرای طرح های هندسی ترافیکی در سطح منطقه هفت
شهردار منطقه هفت گفت: با توجه به اهمیت روان سازی ترافیک و افزایش ایمنی تردد شهروندان، شهرداری منطقه هفت اجرای طرح های هندسی ترافیکی و اصلاح معابر در جهت رفع معضل ترافیک در دستور کار خود قرار داده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی افزود: در سال جاری تعداد 10 طرح هندسی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال اجرا شده است و تعداد 10 طرح با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال نیز در سطح منطقه در حال اجرا می باشد.
وی با بیان این مطلب که تعداد 20 طرح هندسی ترافیکی نیز با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال توسط واحد حمل و نقل و ترافیک منطقه در حال تعیین برآورد می باشد، تصریح کرد:پروژه طرح هندسی تقاطع بولوار اتحاد و خیابان شهید دوران، طرح هندسی میدان شهید شیرودی، پروژه طرح اصلاح بولوار تخت جمشید و اجرای طرح هندسی بولوار امام خامنه ای از جمله اقدامات انجام شده در این خصوص میی باشد.
وی ادامه داد: بولوار شهید شیرودی به دلیل راه دسترسی به فرودگاه شهید آیت الله دستغیب یکی از معابر پر تردد در منطقه هفت می باشد و با اجرای طرح هندسی میدان و بولوار شهید شیرودی علاوه بر بهسازی محیط شهری و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، بار ترافیکی این بولوار نیز کاهش یافته و در مجموع اجرای این پروژه سبب روان سازی ترافیک در این محور خواهد شد. 
 

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۱۸۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است