نشست یاوران شورای محلات منطقه هفت

 
نشست یاوران شورای محلات منطقه هفت
جلسه ماهانه شهردار منطقه هفت، معاونین منطقه با  اعضای یاوران شورا در خصوص بیان مشکلات محلات و برنامه ریزی در خصوص آن با حضور قاسم مقیمی عضو شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات یاوران شورای اسلامی محلات این منطقه، افزود: یاوران شورای اسلامی منطقه هفت همکاری و همراهی خوبی با این منطقه دارند و در پیشبرد اهداف منطقه بسیار تاثیر گذار هستند.
وی ادامه داد: برنامه ریزی های لازم انجام گرفته تا جلسات یاوران شورا با یک موضوع مشخص در خصوص مسائل منطقه برگزار شود و با دعوت از متولیان ادارات زیربط در جلسه یاوران شورا بتوانیم به نحو احسن نسبت به رفع مشکلات برنامه ریزی کنیم.
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه هفت نیز در این جلسه گفت: با توجه به اینکه منطقه هفت از لحاظ امکانات و تجهیزات یک منطقه کم برخوردار است اما شهرداری منطقه هفت اقدامات بسیار چشمگیری در سطح این منطقه انجام داده است.
وی ادامه داد: مشکلات و درخواست های که توسط یاوران شورا اعلام شد اولویت بندی می شود و تا حصول نتیجه مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
گفتنی است در این جلسه هر یک از یاوران شورا مشکلات و در خواستهای خود را بیان کردند و مقرر شد طبق الویت به درخواست ها تا نتیجه نهایی رسیدگی شود.
 
 

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۱۶۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است