اجرای ۳۴ پروژه عمرانی در سطح منطقه ۷

شهردار منطقه هفت شیراز:
34 پروژه عمرانی با اعتباری بیش از 650 میلیارد ریال  در سطح منطقه 7 در حال پیگیری و اجرا می باشد
شهردار منطقه هفت گفت: در سال جاری 34 پروژه عمرانی در سطح این منطقه در حال پیگیری و اجرا داریم که اعتبار این پروژه ها بالغ بر 650 میلیارد ریال است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی افزود: منطقه 7 شهرداری شیراز به وسعت یک هزار و 800 هکتار، در شمال شرقی شیراز واقع شده و ورودی شرقی شهر شیراز در این منطقه است.
معصومی با تأکید بر اینکه برنامه‌هایی برای افزایش سرانه فضای سبز منطقه 7 از هشت مترمربع به 14 متر استاندارد اجرایی شده، اظهار داشت: از پروژه‌هایی که در این منطقه در خصوص فضای سبز در حال انجام است می توان به احداث بوستان ساحلی، احداث پارک محله ای سهل آباد، بهسازی پارک ها و بوستان های منطقه، تکمیل فضای سبز موجود و درخت کاری پارک شهروند، حاشیه کوه راه، پارک حاشیه خیابان های  فرصت، تخت جمشید، پیاده راه های بولوار اتحاد و بولوار نصر اشاره کرد که ضمن ایجاد فضای تفریحی و ورزشی برای شهروندان، سرانه فضای سبز را در منطقه ارتقا خواهد داد.
این مقام مسوول اضافه کرد: در محدوده منطقه 7 شهرداری شیراز بحث خدمات به دلیل در حال توسعه بودن آن بسیار پررنگ است و به‌طور مستمر اجرای طرح‌های عمرانی اعم از بزرگراه، خیابان، معبر و پارک در آن جریان دارد.
شهردار منطقه هفت افزود: از دیگر پروژه های در حال اجرا در منطقه هفت می توان به احیاء میدان الله و محیط پیرامونی آن ،تعمیر و ساخت دیوار گذاری و همچنین لایروبی رودخانه خشک، ساماندهی مبلمان شهری و زیباسازی پروژه ها،اجرای طرح آبخیز داری در رودخانه خشک و ساماندهی محور شرق بولوار خلیج فارس نام برد.
وی از آسفالت بخشی از معابر  سطح منطقه در طرح نهضت آسفالت خبر داد و تصریح کرد: یکی از پروژه‌های ویژه‌ای که به دستور شورای اسلامی شهر شیراز و همچنین تاکید شهردار محترم شیراز در دستور کار قرار گرفت بحث اجرای نهضت آسفالت معابر است که در این راستا بسیاری از معابر با روکش جدید آسفالت بهسازی شده است که این کار تا بهبود نسبی آسفالت تمام معابر سطح منطقه ادامه می‌یابد.
معصومی با بیان این مطلب که محرومیت‌زدایی یکی از رویکرد های مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای شود و در منطقه هفت این رویــکـرد با جـدیـت بـیشـتـر و هدفمندتر دنبال می شود، تصریح کرد: در شهرداری منطقه هفت توسعه متوازن و مدیریت منابع را به‌دقت مدنظر قرار دادیم تا بتوانیم در تمام سطح منطقه به طور یکسان خدمات رسانی کنیم.
 
 
 
Attachments area
 
 
 

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
۳۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است