برگزاری همایش زندگی پیاده در شهر

شهردار منطقه هفت:
پویایی شهرها، به وجود و حضور شهروندان در فضای عمومی است
 شهردار منطقه هفت گفت: پویایی شهرها به وجود و حضور شهروندان در فضای عمومی است و فضاهای  پیاده مکان هایی بسیار مناسب برای برقراری تعامل و ایجاد حس زندگی در فضای شهر است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی در جلسه با یاوران شورای محلات منطقه که با حضور معاون فنی و عمرانی،معاون خدمات شهری و مسوول ترافیک منطقه با موضوع جشنواره زندگی پیاده در شهر برگزار شد، افزود: جشنواره زندگی پیاده در شهر در خیابان های عفیف آباد، انوری و شهید طالقانی نیز برگزار شد که با  استقبال چشمگیر  شهروندان مواجه شد.
وی ادامه داد: تشویق مردم به پیاده روی، کاهش آلودگی زیست محیطی ،حفظ منابع طبیعی شهر، افزایش در آمدهای عمومی،کاهش تصادفات، استفاده از دوچرخه جهت سلامتی از اهداف اجرای این طرح می باشد.
معصومی تصریح کرد: در مجموعه شهرداری منطقه هفت تلاش شده است بمنظور رسیدن به اهداف و خدمات رسانی بهتر به شهروندان با یاوران شورای محلات که نمایندگان انتخابی از سوی شهروندان هستند ارتباط پایدار برقرار کرده و با بهره گیری از توانمندی ها، نقطه نظرات و ایده های آنها و همچنین شهروندان گام های موثری در خدمات رسانی به شهروندان و همچنین اداره امور شهر بردارد.
گفتنی است‌اعضای شورای یاوران محلات در‌طول جلسه هر‌ کدام مسائل و درخواست های شهروندان را مطرح کردند و شهردار منطقه دستور رسیدگی به تمام موارد را صادر کرد.
 
 
 
 
 
 

منبع : شهرداری منطقه هفت شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۷۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است