آئین تکریم و معارفه شهردار منطقه هفت برگزار شد.

با حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز:
آئین تکریم و معارفه شهردار منطقه هفت برگزار شد.
حیدر اسکندرپور شهردار شیراز طی حکمی اسماعیل صالحی را به سمت مدیر منطقه هفت شهرداری منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه هفت با حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز، رئیس اداره هماهنگی امور معاونت ها ومناطق شهرداری شیراز و کارمندان شهرداری منطقه هفت برگزار شد.
در این مراسم فرج زاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز تغییرات مدیریتی را باعث رشد و بالندگی هر سازمانی دانست و افزود : منطقه هفت در محدوده شرقی شهر شیراز واقع شده است که می تواند با وجود پتانسیل های زیادی که در این منطقه وجود دارد ، نقش به سزایی در جلوگیری از گرایش شهر به سمت غرب داشته باشد.
وی در ادامه راهها را از شاخصه های توسعه شهری دانست و گفت : یکی از این فاکتورهای توسعه ای پروژه احداث بلوار امام خامنه ای است که فازهایی از آن تاکنون به بهره برداری رسیده است و عملیات اجرای آن هم به سرعت خوبی در حال پیشرفت می باشد، که ادامه توسعه شهرسازی و عمرانی این محور از مدیریت جدید نیز خواهانیم.
و همچنین می تواند در راستای حفظ ساختاری شهر شیراز اثر گذار باشد.
فرج زاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس مسعودی ( شهردار اسبق منطقه هفت )، افزود: امید است با تشریک  مساعی، همفکری و همراهی مدیران، کارشناسان و کارکنان تلاشگر شهرداری بتوانیم در مسیر اهداف شهرداری شیراز گام برداریم.
در ادامه این مراسم مسعودی، شهردار سابق منطقه هفت پس از ارائه گزارش از عملکرد سه ساله خود به عنوان مدیر این منطقه افزود: اقدامات گسترده ای در ابعاد کالبدی، عمرانی، شهرسازی و فرهنگی، اجتماعی در سطح منطقه صورت پذیرفته که در پیشبرد اهداف توسعه شهر شیراز می تواند موثر واقع شود.
در ادامه مهندس صالحی، شهردار منطقه هفت طی سخنانی از شهردار شیراز و شورای اسلامی شهر شیراز که وی را به عنوان خادم مردم انتخاب کرده اند تشکر کرد و افزود : بنده با توجه به حضور خود در شروع به کار این منطقه در سال های گذشته، مردم این منطقه را مردمی شریف، مومن وقدرشناس می دانم که با ایجاد بسترهای مناسب در
زمینه های شهرسازی و عمرانی جهت سکونت عزیزان شهروند تلاش کنیم.
صالحی شهردار جدید منطقه هفت این منطقه را به عنوان یک از بهترین مناطق دانست و افزود :
به همت مدیران سابق این منطقه از شهرداری پس از گذشت سالها از تشکیل این منطقه اکنون بلوارها و پارک هایی که احداث شده است به عنوان زیباترین بلوارها و پارک های سطح شهر شناخته می شوند.
وی در پایان از لزوم برنامه های بسیار متعدد و مورد نیاز دیگر در این منطقه تاکید کرد و گفت : امید داریم در کنار شما و با توجه به سیاست و خط مشی شورای اسلامی شهر شیراز و شهردار محترم به جایگاه اصلی شهر شیراز که در خور شأن شهروندان محترم باشد، دست یابیم .

منبع : منطقه هفت
تعداد بازدیدها : ۱۷۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است