واحدهای منطقه

رضا مسعودی مدیر منطقه
محمد مهدی عاملی کارشناس پیگیری و هماهنگی
پیام دهقانی متصدی دفتری و بایگانی
مصطفی معارف کارشناس  حراست
روح الله حامدی راد کارشناس بازرسی و نظارت منطقه
هادی نامجو کارشناس ارتباطات
سیامک ریاستیان کارشناس فرهنگی و اجتماعی
حسن محمدی کارشناس فرهنگی 
بهنام ابراهیمی مسوول امور حقوقی
الهه خوش آئین کارشناس حقوقی
حوزه شهردار


 
 
 
اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی 

 
نادر دولتخواه رئیس  اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
آرش موسوی شیرازی کارشناس منابع انسانی
یوسفعلی  افسری مسئول دبیرخانه
فیروزه احمدی کیا کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات
مبارکه حسینی پور کارشناس برنامه ریزی و آمار
عبدالحسین بهمنی مسئول موتوری
زهرا شیرازی مرکز پیام
جمشید نوروزی کارتکس
لیلا  ناصری اپراتوردبیرخانه
مریم قاسمی ماشین نویس
علی بهروزی مردمیار
منیزه یاری ماشین نویس
 
معاونت مالی و اقتصادی
 
محمد یزدان پرست معاون مالی و اقتصادی
حکیمه الهی منش رئیس اداره مالی
جیران  زیادی پور متصدی حقوق و دستمزد
حمیدرضا زارعی کارپرداز
محمد منصورآبادی انبار و اموال
فاطمه خادمی کارشناس مالی
امین عزیز سلج کارشناس مالی
طاهره گلخنی کارشناس مالی
کیوان زینلی کارشناس مالی
 
 
امور سرمایه گذاری و درآمد پایدار

 
ناصر آرمان مسئول  امور سرمایه گذاری و درآمد پایدار
افشین بازیار کارشناس در آمد
محمدحسین زینلی تقسیط چک و صدور استعلام
عباس سیفی مغایرت بانکی
ابراهیم  اکبرپور بایگان درآمد
مهدی اسدزاده فرد بایگانی
رسول خاموشان بایگان
منصور نظامی محاسب عوارض
ساسان نصیبی کارشناس اقتصادی
مریم طالبان پور عوارض کسب
 
 
امور املاک و مستغلات

 
محمد ذاکری نیا مسئول امور املاک و مستغلات
مهسا چهابدار شیرازی کارمند املاک 
محمد باقر متین راد کارشناس املاک
محسن ابراهیمی کارشناس املاک
 
 
معاونت شهرسازی و معماری

 
جواد پاک پرور معاون شهرسازی و معماری
پژمان  کاووسی کارشناس شهرسازی
اسماعیل اله مرادی متصدی دفتری و بایگای
محمد جعفری کارشناس معماری
محمدمهدی رامجردی کارشناس نقشه برداری
علی برهمت کارشناس شهرسازی
محدثه حسن زاده کارشناس شهرسازی
راضیه جعفرپور گیشه
فائزه رحیم خانلی گیشه
مریم  عباسی گیشه
الهه پناهی  کارشناس شهرسازی
سمانه قهرمانی پیگیری و اتاق فکر
ندا گنجی زاده راهبر سیستم
قهرمان روستایی کارشناس فنی
محمود گلکاری کارشناس فنی
نجفقلی کشاورز کمک نقشه بردار
زهره شایان کارشناس شهرسازی
 
 
 
علی حسام پور سرپرست تخلفات
احد جوکار بایگان تخلفات
معصومعلی اسماعیلی نیروی تخلفات
ابراهیم نیازی نیروی تخلفات
رضا امیری نیروی تخلفات
محمدرضا خدادادی نیروی تخلفات
چنگیز شکوهی نیروی تخلفات
عبدالرضا نیکنام نیروی تخلفات
خیراله عزیزی نیروی تخلفات
احسان جوکاران نیروی تخلفات
داوود هموار نیروی تخلفات
فرزاد فریدونی نیروی تخلفات
حسن نظری نیروی تخلفات
ابراهیم ستوده نیروی تخلفات
رسول رضایی نیروی تخلفات
بهرام  محمدی نیروی سدمعبر
کرامت اله زارع راننده تخلفات
داریوش  شجاعی راننده تخلفات 
سامر انصاری نیروی سدمعبر
سیدمهدی مظلوم نیروی تخلفات
سعید قربانی نیروی سدمعبر
احمد حسینی تزنگی کارگرتخلفات
محسن یزدان پرست راننده تخلفات
وحید چهابکار نیروی سدمعبر
سیدمهدی هاشمی راننده تخلفات 
بهادر حصارپروژه کارگر تخلفات
محمد رنجبر نیروی تخلفات
فرود زارع نیروی تخلفات
محمد صداقت پور کارگرتخلفات
رسول سیف پور دفتردارتخلفات
محمدرضا قانع نیروی تخلفات
 
 
 معاونت فنی و عمرانی

 
ایمان عمادی معاون فنی و عمرانی
احد علوی زاده کارشناس حمل و نقل و ترافیک
احمد کوثر کارشناس عمران
محمد مهدی شاطرپوری کارشناس معماری
حمید رضا رنجبر متصدی دفتری و بایگانی
عبدالمجید مینا کارشناس کنترل پروژه
حمزه باقری  کمک نقشه بردار
عباداله  قوچی مامور کنترل عمران
علی زارع خفری کارشناس نقشه برداری 
سیدعلی اصغر موسوی کارشناس کنترل پروژه
یاسر باقری نسب کارشناس عمران
هادی برکان کارشناس عمران
محمود رضا مظلومی کارشناس عمران
 
 
 
  معاونت خدمات شهری 

 
روح ا... مظفری معاون خدمات شهری
مهدی آیات متصدی دفتری و بایگانی
رضا کورآوند مسئول امور سیما،منظر و فضای سبز
غلامحسین قاسمی کارشناس فضای سبز
خسرو حسینی پور کارشناس زیباسازی و تبلیغات شهری
صدیقه مهدی زاده کارشناس فضای سبز
مریم مقتبس کارشناس فضای سبز
مرضیه نیکی کارشناس فضای سبز
زهرا زارع کارشناس فضای سبز
صفر مرادی باغبان 4
غلامعلی زارعی کارگر فضای سبز
 
 
 
 
 
 
  اداره تاسیسات و امور شهر

 
محمد کاظم پورحسن رئیس اداره تاسیسات و امور شهر
غلامرضا پیروی نیروی تأسیساتی
ذبیح اله رمضانی تکنسین تأسیسات
علی اکبر زرینی کارشناس تأسیسات
مهدی مهبودی تکنسین تأسیسات
عبدالمجید محمودی دفتردار امور شهر
عباس پرواز کارشناس حفاری و جابجایی تاسیسات
علی  سوسنی نیروی امورشهر
رضا امیری کارشناس خدمات شهری
یزدان صالحی نیروی امور شهر
محمد فتحی کارگر امورشهر
محسن رستگاردوست نیروی امورشهر
اکبر کریمی نیروی امورشهر
میلاد موسوی کارشناس عمران
حمید رضا عوض پور  کارگر امورشهر 
ابراهیم  پوستکار راننده 
غلامرضا علیزاده کارگر امورشهر
غلامحسین قاسمی راننده پایه یک
حسن  محمدی فرد راننده امورشهر
حسن  مظلوم مهارلویی باغبان 4
غضنفر هژبری مامور کنترل 2
 
 

منبع : منطقه هفت
تعداد بازدیدها : ۱۶۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است