واحدهای منطقه

حوزه شهردار

اسماعیل صالحی مدیر منطقه
شاهین تاشکه مشاور شهردار
محمد مهدی عاملی کارشناس پیگیری و هماهنگی
پیام دهقانی متصدی دفتری و بایگانی
مصطفی معارف کارشناس حراست
روح الله حامدی راد کارشناس بازرسی و نظارت منطقه
هادی نامجو کارشناس ارتباطات
سیامک ریاستیان کارشناس فرهنگی و اجتماعی
حسن محمدی کارشناس فرهنگی 
بهنام ابراهیمی مسوول امور حقوقی
الهه خوش آئین کارشناس حقوقی
آمنه مریدی دبیر کمیسیون ماده صد
احمد غفاری کارمند کمیسیون ماده صد



 
 
 اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی 
 
نادر دولتخواه رئیس  اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
آرش موسوی شیرازی کارشناس منابع انسانی
یوسفعلی  افسری مسئول دبیرخانه
فیروزه احمدی کیا کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات
مبارکه حسینی پور کارشناس برنامه ریزی و آمار
عبدالحسین بهمنی مسئول موتوری
زهرا شیرازی مرکز پیام
جمشید نوروزی کارتکس
لیلا  ناصری اپراتوردبیرخانه
مریم قاسمی ماشین نویس
زهرا دیانت متصدی دفتری خانه محله سهل آباد
علی بهروزی مردمیار
منیزه یاری ماشین نویس
 
معاونت مالی و اقتصادی
 
محمد یزدان پرست معاون مالی و اقتصادی
حکیمه الهی منش رئیس اداره مالی
جیران  زیادی پور متصدی حقوق و دستمزد
حمیدرضا زارعی کارپرداز
محمد منصورآبادی انبار و اموال
فاطمه خادمی کارشناس مالی
امین عزیز سلج کارشناس مالی
طاهره گلخنی کارشناس مالی
کیوان زینلی کارشناس مالی
حبیب اله برزگر متصدی دفتری و بایگانی مالی
کریم رضایی انباردار
محمد کریمی کارشناس مالی
کورش نظری کارشناس
 
 امور سرمایه گذاری و درآمد پایدار
 
ناصر آرمان مسئول  امور سرمایه گذاری و درآمد پایدار
افشین بازیار کارشناس در آمد
محمدحسین زینلی تقسیط چک و صدور استعلام
عباس سیفی مغایرت بانکی
علی سربی بایگان درآمد
مهدی اسدزاده فرد بایگانی
ندا گنجی زاده کارشناس 
منصور نظامی محاسب عوارض
ساسان نصیبی کارشناس اقتصادی
مجتبی قندنوش کارشناس 
مریم طالبان پور عوارض کسب
سمانه قهرمانی دبیر کمیته وصول مطالبات
 
امور املاک و مستغلات
 
محمد ذاکری نیا مسئول امور املاک و مستغلات
مهسا چهابدار شیرازی کارمند املاک 
محمد باقر متین راد کارشناس املاک
محسن ابراهیمی کارشناس املاک
 
 معاونت شهرسازی و معماری
 
جواد پاک پرور معاون شهرسازی و معماری
پژمان  کاووسی کارشناس شهرسازی
اسماعیل اله مرادی متصدی دفتری و بایگای
محمد جعفری کارشناس معماری
رضا شاهسونی  مسوول (رابط) سرمایه گذاری
ملیحه کدخدایی کارشناس نقشه برداری
علی برهمت کارشناس شهرسازی
فائزه رحیم خانلی گیشه
مریم  عباسی گیشه
الهه پناهی  کارشناس شهرسازی
سیدمحمد کدخدا کارشناس شهرسازی
عبدالرضا نیکنام کارشناس
محمود گلکاری کارشناس فنی
مریم جویا گردش پرونده شهرسازی
محمد مهدی شاطرپوری کارشناس
زهره شایان کارشناس شهرسازی
 
  کنترل تخلفات شهری
نام نام خانوادگی شغل مورد تصدی
علی  حسام پور  کارشناس تخلفات
محمد ابوالحسینی کارشناس تخلفات
محمدرضا نوذری خشت کارشناس تخلفات
محمد مهدی متین راد  کارشناس تخلفات
احد جوکار بایگان و ماشین نو یس تخلفات
مهدی  آب تفت  راننده کنترل تخلفات
ایرج  باقری راننده کنترل تخلفات
مجتبی  بخشی  راننده کنترل تخلفات
سیدابراهیم پوستکار راننده کنترل تخلفات
غلامحسین  تکرتی کارگر تخلفات
بهادر  حسن زاده نیریزی  راننده کنترل تخلفات
غلامرضا علیزاده اوتیانه راننده تخلفات
ابراهیم  فاتحی راننده تخلفات
محمدرضا قانع کارگر تخلفات
ناصر محمدی   راننده کنترل تخلفات
سیدحسین  موسوی کارگر تخلفات
ابراهیم نیازی  کارگر تخلفات 
محمدرضا گلروی مطلق  متصدی امور دفتری تأسیسات
اسماعیل اله مرادی قشقایی دفتردار رییس شهرسازی
رسول رضایی کارگر سد معبر
 
  معاونت فنی و عمرانی
 
ایمان عمادی معاون فنی و عمرانی
احد علوی زاده کارشناس حمل و نقل و ترافیک
احمد کوثر کارشناس عمران
غلامرضا نوذری کارشناس عمران
حمید رضا رنجبر متصدی دفتری و بایگانی
عبدالمجید مینا کارشناس کنترل پروژه
حمزه باقری کمک نقشه بردار
عباداله  قوچی مامور کنترل عمران
علی زارع خفری کارشناس نقشه برداری 
سیدعلی اصغر موسوی کارشناس کنترل پروژه
یاسر باقری نسب کارشناس عمران
حاتم  پارسایی کارشناس عمران
هادی برکان کارشناس عمران
محمود رضا مظلومی کارشناس عمران
 
   معاونت خدمات شهری 
 
روح ا... مظفری معاون خدمات شهری
مهدی آیات متصدی دفتری و بایگانی
رضا کورآوند مسئول امور سیما،منظر و فضای سبز
غلامحسین قاسمی کارشناس فضای سبز
خسرو حسینی پور کارشناس زیباسازی و تبلیغات شهری
صدیقه مهدی زاده کارشناس فضای سبز
مریم مقتبس کارشناس فضای سبز
مرضیه نیکی کارشناس فضای سبز
زهرا زارع کارشناس فضای سبز
خسرو  حسینی پور کارشناس زیباسازی شهری
غلامعلی زارعی کارگر فضای سبز
 
   اداره تاسیسات و امور شهر
 
محمد کاظم پورحسن رئیس اداره تاسیسات و امور شهر
غلامرضا پیروی نیروی تأسیساتی
ذبیح اله رمضانی تکنسین تأسیسات
سیدرسول خاموشان احمدآبادی بایگان
علی اکبر زرینی کارشناس تأسیسات
مهدی مهبودی تکنسین تأسیسات
عبدالمجید محمودی دفتردار امور شهر
عباس پرواز کارشناس حفاری و جابجایی تاسیسات
علی  سوسنی نیروی امورشهر
رضا امیری کارشناس خدمات شهری
یزدان صالحی نیروی امور شهر
محمد فتحی کارگر امورشهر
محسن رستگاردوست نیروی امورشهر
اکبر کریمی نیروی امورشهر
میلاد موسوی کارشناس عمران
حمید رضا عوض پور  کارگر امورشهر 
ابراهیم  پوستکار راننده 
غلامرضا علیزاده کارگر امورشهر
غلامحسین قاسمی راننده پایه یک
حسن  محمدی فرد راننده امورشهر
حسن  مظلوم مهارلویی باغبان 4
غضنفر هژبری مامور کنترل 2
 
 

منبع : منطقه هفت
تعداد بازدیدها : ۲۵۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است