منطقه هفت

 
تاریخ درج : سه شنبه ۲ آبان ۱۴۰۲
برگزاری جلسه یاوران شورا در شهرداری منطقه هفت شیراز
جلسه یاوران شورا در شهرداری منطقه هفت به منظور بررسی و پیگیری درخواست ها و اقدامات انجام شده در سطح منطقه هفت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت جلسه یاوران شورای شهرداری منطقه هفت با حضور محمود صفایی عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه هفت ، امینی سرپرست شهرداری منطقه هفت، معاونین و مسئولان منطقه و یاوران شورا در محلات منطقه هفت برگزار شد.
صفایی ناظر شورا در شهرداری منطقه هفت افزود: جلسه ای با حضور اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و شهردار محترم شیراز و یاوران شورای محلات مناطق یازده گانه برگزار شد و درخواست ها و مشکلات محلات بیان گردید که تمامی موارد مطرح شده بررسی و دستورات لازم در خصوص پیگیری و انجام آن صادر گردید و مواردی نیز که باید از طریق مناطق مورد بررسی قرار می گرفت طی نامه ای ارسال شد و در جهت رفع و انجام آن اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.
ناظر شورا در منطقه هفت ادامه داد: خوشبختانه در سطح منطقه هفت پروژه های بسیار خوبی در حال اجرا می باشد و پیگیری و تلاش خواهیم کرد روند عملیات اجرایی پروژه ها سرعت بیشتری پیدا کند تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن تقدیم شهروندان عزیز گردد.
وی افزود: در سطح منطقه هفت علاوه بر پروژه های عمرانی 13 پروژه محرومیت زدایی نیز در محلات مختلف در حال اجرا می باشد که تعدادی از این پروژه ها اجرا و عملیات عمرانی آن به پایان رسیده است و تعدادی نیز موارد و مشکلاتی در جهت اجرای پروژه وجود دارد که بررسی و پیگیری های لازم در این خصوص انجام شده است و به مرحله اجرا خواهد رسید.
صفایی افزود: 8 پروژه محرومیت زدایی جدید نیز در حوزه های عمرانی، فرهنگی و  ورزشی جهت اجرا در محلات مختلف سطح منطقه هفت تعریف شده است که پس از بررسی و پیگیری های لازم به مرحله اجرایی خواهد رسید.
 امینی سرپرست شهرداری منطقه هفت نیز در این جلسه افزود: در جهت ارتقاء و توسعه سطح منطقه در حوزه های عمرانی، اجرایی، فرهنگی و ورزشی با حمایت های شهردار محترم شیراز و همچنین با حضور مهندس صفایی عضو و ناظر محترم شورا در منطقه برنامه ریزی های بسیار خوبی انجام گرفته است و این اقدامات با تلاش نیروهای خدوم شهرداری و همراهی یاوران محلات و با یاری پروردگار به مرحله اجرا خواهیم رساند.
گفتنی است در این جلسه درخواست ها و پیشنهاداتی توسط یاوران شورا مطرح گردید که دستورات لازم در جهت بررسی و انجام پیشنهادات و مشکلات صادر گردید.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
بلوار فرصت شیرازی ابتدای خیابان ساحلی ایستگاه شماره 7 آتش نشانی
37240091-37242780-37220077
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۹/۱۴