منطقه هفت

تاریخ درج : پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱
برگزاری جلسه یاوران شورا در شهرداری منطقه هفت
 
جلسه ماهانه یاوران شورا در منطقه هفت به منظور هم اندیشی و همچنین قدردانی از زحمات آقای تذروی ناظر پیشین شورا در منطقه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت جلسه یاوران شورای محلات منطقه با حضور تذروی نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، اکبری شهردار منطقه هفت، معاونین و مسئولان منطقه، نوروزی رئیس کمیته مرکزی یاوران شورا و یاوران و رابطین شورای محلات برگزار شد.
اکبری شهردار منطقه هفت در این جلسه ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سید سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (ع) افزود: در یک سال گذشته که جناب آقای تذروی به عنوان ناظر شورا در منطقه در خدمتشان بودیم با رهنمود ها و پیگیری های که انجام دادند  اقدامات بسیار مناسبی در سطح منطقه انجام گرفته است و بی شک این اقدامات و خدمات رسانی با حضور سرکار خانم حسینی که به عنوان ناظر شورا در منطقه هفت معرفی شده اند ادامه دار خواهد بود.
تذروی نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این جلسه ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله حسین(ع) افزود: یکی از توفیقاتی که در دوره ششم حاصل شد این بود که به عنوان ناظر شورا در شهرداری منطقه هفت خدمتگزار شهروندان باشم و تلاش کردیم بتوانیم با وجود شهردار زحمتکش و مردمی  منطقه هفت و همچنین نیروهای خدوم و پرتلاش، در این منطقه محروم و کم برخوردار با توزیع عادلانه خدمات و امکانات و در راستای رفع مشکلات شهروندان گام برداریم.
تذروی با بیان این مطلب که در شهرداری منطقه هفت، شهردار و نیروهای پرتلاش و دلسوز منطقه با کمترین امکانات خدمت رسانی می کنند و آمار و ارقام اقدامات و خدماتی که در این منطقه انجام گرفته است گواه این نکته است، تصریح کرد:  منطقه هفت با توجه به پروژه هایی که در آن در حال اجرا است و اقداماتی که در آن انجام می گیرد منطقه در حال پیشرفتی است و در این منطقه شهروندان، یاوران و رابطین بسیار دلسوز و قدردان ساکن هستند و سرکار خانم حسینی نیز که به عنوان ناظر در این منطقه معرفی شده اند یکی از اعضای فعال و پیگیر شورای شهر هستند و قطعا خدمات بیشتری در این منطقه انجام خواهد گرفت.
گفتنی است سرکار خانم حسینی از طرف شورای اسلامی شهر شیراز به عنوان ناظر شورا در شهرداری منطقه هفت معرفی شدند و از زحمات و تلاش های آقای تذروی به عنوان  ناظر پیشین منطقه تجلیل به عمل آمد.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
بلوار فرصت شیرازی ابتدای خیابان ساحلی ایستگاه شماره 7 آتش نشانی
37240091-37242780-37220077
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۰۵/۲۰