منطقه هفت

تاریخ درج : سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
اجرای طرح ممیزی املاک و اراضی در سطح منطقه هفت شهرداری شیراز
شهردار منطقه هفت گفت: به منظور شناسایی و به روزرسانی اصناف و واحدهای مسکونی در سطح منطقه هفت طرح ممیزی املاک اجرا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت جلسه طرح ممیزی املاک سطح منطقه هفت با حضور اکبری شهردار،ایمانی دبیر کمیته راهبری ممیزی املاک،یار یار نماینده اصناف، معاون شهرسازی و معماری منطقه هفت، رئیس شهرسازی، و مسوولان واحدهای درآمد،ممیزی، املاک،حقوقی وکمیسیون ماده ۱۰۰ برگزار شد. 
اکبریبا بیان این مطلب که اجرای طرح ممیزی املاک در برنامه ریزی و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان تاثیر بسیار زیادی دارد، تصریح کرد: با بروزرسانی مشخصات اصناف و واحد های مسکونی، تغییرات و تخلفات موجود شناسایی و در خصوص خدمات رسانی و انجام اقدامات در سطح منطقه به بهترین شکل می توان برنامه ریزی کرد.
این مقام مسوول ادامه داد: ممیزی املاک مزایای همچون مکانیزه نمودن سیستم پاسخگویی سریع به شهروندان، توزیع عادلانه امکانات و فضاهای شهری در محلات مختلف، برنامه ریزی صحیح، ارائه خدمات مطلوب، توسعه و آبادانی بیشتر و رضایتمندی شهروندان از خدمات درخواستی، فضاسازی شهری و اصلاح آن  با احداث معابر جدید، تخصیص فضای سبز و رسیدگی بهتر به امکانات موجود  و تامین فضاهای فرهنگی و ایجاد اماکن ورزشی و... خواهد داشت.
اکبری گفت: با برنامه های ریزی انجام گرفته اجرای طرح ممیزی املاک در سطح منطقه هفت شهرداری شیراز از نیمه دوم مرداد ماه با همکاری اتاق اصناف  انجام خواهد گرفت و از  شهروندان، مالکین و صاحبان مشاغل خواهشمندیم در اجرای این طرح با ممیزین شهرداری، همکاری لازم داشته باشند.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
بلوار فرصت شیرازی ابتدای خیابان ساحلی ایستگاه شماره 7 آتش نشانی
37240091-37242780-37220077
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۰۵/۲۰